Jak vybrat vhodné kapky do očí?

OCUflash, OCUflash Blue nebo OCUhyl C+? Jaké kapky jsou pro Vás ty správné a podle čeho si kapky vybírat?

V první řadě pro časté a všední použití doporučujeme kapky OCUflash. Slouží jako první pomoc při podráždění očí. Speciální oční roztok OCUflash působí díky obsaženému výtažku ze světlíku lékařského protizánětlivě a dezinfekčně. Používá se ke vkapávání do očí nebo k výplachům očí. OCUflash je vhodný pro dlouhodobé používání a každodenní péči o Váš zrak. Mohou ho používat dospělí, děti, mladiství i těhotné a kojící ženy.  

Pokud máte citlivější oči nebo používáte kontaktní čočky, doporučujeme OCUflash Blue bez konzervantů. Pokud problémy s okem přetrvávají (řezání očí, pocit cizorodého tělíska v oku apod.), doporučujeme uvažovat o nasazení umělých slz. Umělé slzy oproti OCUflashe obsahují látky, které oko zvlhčují. OCUhyl C+ nebo UNItears bez konzervantů.

Jaký je rozdíl mezi OCUhylem a UNItears? Oba přípravky jsou určené pro problémy suchého oka, ale každý z nich obsahuje jinou látku a každému spotřebiteli může vyhovovat jiná. OCUhyl-C i UNItears jsou umělé slzy bez konzervačních látek pro citlivé oči. Liší se účinnou látkou. OCUhyl-C obsahuje účinnou látkou hyaluronát sodný a UNItears je účinnou látkou hypromelóza (a dexpantenol).

Informace a doporučení nám pro tento krátký článek poskytl oční lékař MUDr. Jaroslav Karhan.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení