Představujeme oční kapky OCUflash Blue bez konzervantů

Víže, že novorozencům se často v porodnicích vykapávají oči a že existuje přípravek bez konzervantů, který se k tomu úkonu používá, aby se dítěti opláchli veškeré nečistoty? Pociťujete i Vy po probdělých nocí s miminkem únavu očí? Představujeme OCUFlash Blue bez konzervantů od Unimed Pharmy, který je součástí našich KidBoxů pro porodnice. Jedná se o volně prodejný výrobek určený především jako jistá prevence k pročištění očí a to přírodní cestou bez konzervantů. Výrobek Vám za Unimed Pharmu představí oční lékař MUDr. Jaroslav Karhan v krátkém rozhovoru a poukáže na zajímavé informace. 

 

K čemu je prosím OCUflash Blue?

OCUflash blue jsou oční kapky bez konzervačních látek s přídavkem extraktu Světlíku lékařského.  Jsou určeny pro kapání do očí, k výplachům očí nebo obkladům.

OCUflash blue se také používá jako výplachový roztok na odstranění cizorodých látek z oka a při nepříjemných pocitech v oku jako je pálení, řezaní, svědění a pocit cizího tělíska v oku.

 

Mohou jej použít například i na novorozence?

OCUflash blue mohou požívat dospělí, děti i mladiství. Vzhledem k bezpečnosti přípravku je možno jej podávat i novorozencům, kojencům, těhotným ženám a kojícím matkám.

 

Jak často jej mohou používat?

Ke zklidnění očí a k podpůrné léčbě neinfekčních zánětů spojivek a víček vkapáváme do dolního spojivkového vaku oka 1 - 2 kapky 1 - 4x denně, při výrazných potížích i vícekrát. Při výplachu čehokoliv cizorodého z oka aplikujeme roztok až do doby odstranění cizorodé látky či cizích tělísek, popřípadě do zmírnění obtíží. OCUflash blue je možné používat dlouhodobě.


Funguje jako prevence nebo je to lék?

OCUflash blue je zdravotnický prostředek. Extrakt Světlíku lékařského působí protizánětlivě, dezinfekčně a adstringentně (svíravě). Tyto charakteristické vlastnosti Světlíku lékařského se už dlouhodobě využívají k uklidnění očí, v prevenci a podpůrné léčbě neinfekčních zánětů spojivek a víček.

 

Říkáte, že je to výrobek bez konzervantů. Co to znamená? Je to pouze přírodní výrobek?

OCUflash blue neobsahuje konzervační látky, proto je ideálním přípravkem pro nositele kontaktních čoček nebo pro osoby s citlivýma očima.

 

Jaký je rozdíl mezi OCUFlashem a umělými slzami

OCUflash blue je vodný roztok. Umělé slzy musí obsahovat nějakou zvlhčující látku. Tu OCUflash blue záměrně neobsahuje.

Zpět do obchodu