Neohodnoceno

UNItears bez konzervačních látek 10 ml

Umělé slzy první volby s panthenolem. Oční kapky UNItears bez konzervačních látek s obsahem hypromelózy a dexpantenolu spolehlivě odstraňují pocit sucha v očích, písku a diskomfortu v očích. Mají ochranný, epitelizační a zvlhčující účinek. Hypromelóza na povrchu rohovky a spojivky vytváří dočasný ochranný film, čímž zvlhčují vnější povrch oka a slouží jako náhrada při nedostatečné tvorbě slz. Obsažený dexpantenol pomáhá urychlit obnovu a regeneraci buněk povrchu rohovky a spojivky. Oční kapky jsou vhodné pro děti, mladistvé, dospělé, těhotné i kojící ženy. Jsou ideální pro nositele kontaktních čoček a pro osoby s citlivýma očima.

  • ulevují také při svědění a nepříjemných pocitech (štípání, pálení, pocit písku v očích) doprovázejících prostá podráždění oka větrem, prachem, kouřením, znečistěným ovzduším atd.
  • zmírňují oční únavu způsobenou dlouhodobým čtením, řízením motorových vozidel, sledováním obrazovky televize nebo monitoru počítače
 
Skladem
Kód: 69
Značka: Unimed Pharma
139 Kč
Kategorie: Umělé slzy

Dávkování

Obvykle se aplikuje 1 kapka 2-3x denně do každého oka, může se však kapat i častěji dle intenzity potíží. UNItears bez konzervačních látek je možné používat dlouhodobě.

Zpět do obchodu